Just Basic Girl

by Małgorzata Ostrowska

Sesja brzuszkowa. Początek wszystkiego.

Hej! Dziś naszło mnie na wspomnienia z okresu przed porodem. Pewnie jak większość mam – ja również zdecydowałam się na upamiętnienie chwil z okresu ciąży, czego efektem jest poniższa sesja brzuszkowa.  Ze względu na sprzyjające warunki pogodowe skończyło się na dwóch sesjach. Oczywiście miałam dylemat w co się ubrać, co pasuje na taką okoliczność.
MG_MMC_0286_small
Bikini/Firefly
Spódnica/H&M
Zależało mi na tym, by zdjęcia nie były zbyt „kontrowersyjne”;), a jednocześnie eksponowały ten wyjątkowy stan. Pozowałam w długiej, sięgającej ziemi spódnicy z górą od bikini. Mój mąż wystąpił w samych spodniach, uwydatniając umięśniony tors:)
MG_MMC_0068_small
Bluzka/H&M
Zdjęcia były stylizowane na niedawno opublikowanej sesji brzuszkowej jednej ze znanych wokalistek. Jestem ciekawa, czy odgadniecie której?;) Mam nadzieję, że założony wcześniej efekt udało nam się osiągnąć.
MG_MMC_0888_small
Druga sesja w plenerze była mocno słoneczna! Miało być lekko, delikatnie, z nutką romantyzmu;) Staraliśmy się z mężem oboje, chociaż przyznam, że będąc w zaawansowanej ciąży, każda kolejna godzina spędzona na słońcu, w dodatku w upalny dzień, wydawała się być mordercza…No.. ale czego się nie robi dla wspomnień!
MG_MMC_1109_small
Chętnie obejrzałabym Wasze propozycje;)
4 Komentarze w
“Sesja brzuszkowa. Początek wszystkiego.”

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany

CLOSE
CLOSE