Just Basic Girl

by Małgorzata Ostrowska

Look of the day.

Cześć! Jak się macie w ten mocno zasypany śniegiem dzień? Nie wiem jak Wy, ale ja osobiście lubię taką pogodę – gdy dookoła biało, a z nieba prószy puszysty śnieg. Piękna, wręcz baśniowa aura, chociaż ze względu na deficyt promieni słonecznych – mocno ponura, nie zachęcała dziś do spacerów. Postanowiłam jednak nie dać się temu pochmurnemu nastrojowi i na przekór pogodzie wnieść trochę słońca w swój spacerowy, zimowy look..;) A wyglądało to tak (z płatkami śniegu na aparacie);):

Często zdarza mi się przełamywać spokojne, niekrzykliwe kolory ostrymi, rzucającymi się w oczy barwami. I tak było tym razem..

Jak widać, podstawą stylizacji był neonowo-żółty płaszczyk z futerka. Ten jakże słoneczny akcent w niecodziennym zestawieniu (futerko + kolor żółty) nie mógł pozostać niezauważony…Oprócz tego brązowy t-shirt i równie neonowa bluzka (tym razem w kolorze seledynowym), grafitowe legginsy i brązowy komin ciekawie uzupełniały stylizację.

 

Z dodatków – wybrałam małą czarną torebkę na długim pasku z panterkowym wzorem i pozłacanymi zdobieniami oraz przeciwsłoneczne okulary (bo chociaż nie było słońca, ochraniały oczy przed zamiecią;)). Nie mogło też zabraknąć ciepłej czapki w moim ulubionym szarym kolorze.

Co dotyczy butów – pierwotnie miały być kozaki na szpilce, jednak ze względu na mało sprzyjające warunki pogodowe zdecydowałam się na antypoślizgowe, nieprzemekalne śniegowce, dzięki którym czułam się pewnie, prowadząc przed sobą wózek.. A oto butki:

W całości czułam sie rewelacyjnie. Niegroźne mi już zimowe zamiecie, bo mam pewny ciepły i wygodny zestaw.
Wedug mnie to dość odważna kreacja..A Wy co sądzicie? Czy Wam też takie się zdarzają?
Mam nadzieję, że udało mi się podarować Wam choć troszkę słońca;)
Pozdrowienia ze spaceru!

Płaszczyk z futerka: Zara
Bluzka & t-shirt: Mohito
Legginsy: Calzedonia
Torebka: Prima Moda
Buty: Ecco
Okulary: Ray-Ban
Czapka: North Sail
4 Komentarze w
“Look of the day.”

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany

CLOSE
CLOSE