Just Basic Girl

by Małgorzata Ostrowska

Look of the day.

Dziś „wietrzna” sesja, która miała miejsce 3 tygodnie temu. Wyjście okazjonalne (Komunia Święta) to i sukienkę założyłam;) Jak widzicie, efekt potarganych włosów udało mi się uzyskać bez najmniejszego problemu w sposób bardzo naturalny…dzięki wichrowi, który tego dnia nie odpuszczał nawet przez moment;D Na tę okazję wybrałam zestaw bardzo bezpieczny w kolorystyce – połączenie granatu z bladym różem, urozmaicony niebieską kolią. Krótka sukienka ze sklepu Aggi, z przodu lekko układana, przewiązana paskiem w talii może sprawdzić się przy wielu okazjach i wydaje mi się, że całkiem nieźle podkreśla figurę;) Zwykle wybieram sukienki o mało opiętym kroju, ale tym razem chciałam uwydatnić sylwetkę. Granatowe czółenka z TK-Maxx są jednymi z nielicznych, jakie posiadam butów na obcasie –  dzięki stabilnemu obcasowi czuję się w nich bardzo wygodnie i bezpiecznie – jak w papciach. To ważne, gdy przychodzi mi nosić mojego malucha, który z miesiąca na miesiąc przybiera na wadze;).
Aby rozjaśnić granatową bazę dobrałam różowy płaszczyk z Zary oraz okulary w tym samym kolorze, które miały wprowadzić nieco lekkości i delikatności całej „kompozycji”. Mam nadzieję, że mi się udało.
Na sam koniec chciałabym podkreślić, że wszystkie ubrania, jakie pokazuję w swoich stylizacjach są zakupione wyłącznie przeze mnie i…mojego męża ;D (przynajmniej na razie), a polecane sklepy nie są wynikiem współpracy z firmami odzieżowymi, a wyrazem mojego przekonania do danej marki, którą z czystym sumieniem chcę polecić.
Jestem ciekawa Waszej opinii.

 DSCF4644DSCF4639

 Sukienka i pasek/Aggi
Płaszcz/Zara
Buty/TK-Maxx
Okulary/Vogue
Kolia/Mohito
DSCF4635DSCF4622 DSCF4665
DSCF4536DSCF4322
DSCF4502

 

 

26 Komentarzy w
“Look of the day.”

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany

CLOSE
CLOSE