Just Basic Girl

by Małgorzata Ostrowska

Look of the day.

Dziś mam dla Was już wcześniej obiecaną stylizację, bardzo nietypową i wręcz nie nadającą się na codzienne wyjścia, czyli coś całkiem innego niż to, co zwykle pokazuję na blogu:) Jednak w tej odmienności nie ma  nic zadziwiającego zważywszy na fakt, że mowa tu o….sukni ślubnej, której pełną wizję opracowała moja siostra bliźniaczka! Od razu spieszę powiadomić, że kreacja była projektowana dla niej samej i to właśnie ona widnieje na dzisiejszych fotografiach.

Nie mogę ukryć, że w sukni zakochałam się od pierwszego wejrzenia, bo zauroczyła mnie tym, co zawsze pochwalam i do czego uparcie dążę: skromnością, delikatnością, prostotą formy i elegancją. Co ciekawe na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie, jakby była uszyta tył do przodu. To naturalna zależność w tym rodzaju fasonu, ponieważ z jednej strony dekolt w tzw. łódkę minimalnie odsłania przód, z drugiej głęboko eksponuje plecy i smukłą sylwetkę, co rekompensuje „zabudowaną” formę frontową. Kreacja ma długi rękaw i sięga aż do ziemi, tworząc niedługi tren, dodający lekkości i finezji stawianym w niej krokom. Wianek zrobiony z kremowych róż, lekko „wystylizowanych” na oszronione śniegiem, stanowi niebywałe uzupełnienie „zimowego” stroju, a biżuteria ze szkła – wiszące kolczyki oraz okazała bransoleta (Apart z kolekcji Artelioni) nadają mocniejszy akcent, zjawiskowo podkreślając urodę modelki:)

Desktop39

Najciekawsze jest to, że suknia powstała na podobieństwo szmaragdowej kreacji Versace dla Angeliny Jolie, która wystąpiła w niej na gali Złotych Globów i która zapewne była bardzo kosztowna. Ta, którą Wam dziś prezentuję, jest uszyta za niewielkie pieniądze, które stanowiły przysłowiową kroplę w morzu wśród innych wydatków ślubnych. Tak więc, czy można wyglądać okazale niczym gwiazda filmowa bez miliona w kieszeni? TAK, TAK i jeszcze raz TAK! Najważniejszy jest pomysł i umiejętność podkreślenia w sobie tego, co najpiękniejsze:)

 Nie wiem czy Was, ale mnie całkowicie urzekł ten nienachalny, a jednak wytworny look. Być może posłuży jako inspiracja dla wszystkich Was, wciąż oczekujących na ten wyjątkowy moment w życiu:) Pozdrawiam serdecznie.

Desktop40

16 Komentarzy w
“Look of the day.”

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany

CLOSE
CLOSE